Logo DA 2023 tło

GIGANTYCZNY SZTURM DO NIEBA

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSTWA  AKADEMICKIEGO  «GAUDEAMUS» -NA WAKACJE

1.         Od 24 czerwca nie ma planowych Mszy Świętych w niedziele, ani w dni powszednie. Pierwsza Msza Święta po wakacjach – w niedzielę, 6 października, o godz. 20:00. Wcześniej, bo 30 września, o godz.18:00 – Msza Święta w Katedrze siedleckiej w intencji naszej Społeczności Akademickiej, z racji inauguracji roku.

2.         Można umówić się ze mną na Mszę Świętą w konkretnej intencji – w dogodnym terminie, przez całe wakacje.

3.         Od niedzieli, 25 sierpnia, do niedzieli, 1 września – planujemy WYJAZD DO RZYMU. Samochodem. Zapraszam!

4.         Od poniedziałku, 19 sierpnia – do czwartku, 22 sierpnia – planujemy SPŁYW KAJAKOWY CZARNĄ HAŃCZĄ I KANAŁEM AUGUSTOWSKIM. Zgłoszenia – jak najszybciej!

5.         W niedzielę, 29 września, odbędzie się KODEŃSKI WIECZERNIK AKADEMICKI, czyli modlitewno – dyskusyjno – kulinarne spotkanie naszego Środowiska i naszego Duszpasterstwa przed nowym rokiem akademickim, u Matki Bożej w Kodniu.

6.         Do włączenia się we wszystkie te inicjatywy serdecznie zapraszam Profesorów, Wykładowców, Pracowników Uczelni oraz Doktorantów, Studentów, Absolwentów, a także wszystkie Osoby, jakkolwiek związane lub sympatyzujące z naszym Środowiskiem i naszym Duszpasterstwem.

7.         Msze Święte w intencji Środowiska Akademickiego, Duszpasterstwa Akademickiego i Młodzieży w Kościele oraz Msze Święte w intencji Wspierających nasze Duszpasterstwo: modlitwą, zaangażowaniem, materialnie i dobrym słowem – będą sprawowane w każdym tygodniu wakacji.

8.         Dyżury Duszpasterza Akademickiego na Uczelni – zawieszone do października.

9.         Wszelkie zmiany i sprawy bieżące – gdyby jakieś były – będą ogłaszane na naszej stronie: da-siedlce.pl  oraz na fb. Nasza strona przyjmuje nową szatę – jest na etapie kształtowania się. Jest tam też numer konta, na który – gdyby ktoś naprawdę szczerze i bardzo chciał wesprzeć nasze Duszpasterstwo – można się dorzucić… Za co już teraz bardzo serdecznie dziękuję!

10.       Przez całe wakacje – jestem pod telefonem. A zatem – W KONTAKCIE!

Gaudium et spes!

Ks. Jacek Jaśkowski

Duszpasterz Akademicki