Logo DA 2023 tło

GIGANTYCZNY SZTURM DO NIEBA

ZAPROSZENIE DUSZPASTERZA AKADEMICKIEGO NA MSZĘ ŚWIĘTĄ

Siedlce, 24 kwietnia 2024.

Serdecznie zapraszam całą Społeczność Akademicką na Mszę Świętą, jaką w niedzielę, 28 kwietnia 2024., o godz. 20:00, w Kaplicy Domu przy ul. Kościuszki 10/7, odprawię w intencji nowo wybranego Rektora Uniwersytetu w Siedlcach oraz w intencji jego posługi dla dobra CAŁEJ Społeczności Akademickiej i WSZYSTKICH – BEZ WYJĄTKU! – jej Członków. Modlić się będziemy także za nasze uniwersyteckie DZISIAJ i JUTRO, szczególnie o odbudowanie (stałe odbudowywanie) i wzmacnianie ducha akademickości.

W trakcie Mszy Świętej – w ramach homilii – skieruję do całej Społeczności Akademickiej duszpasterskie słowo, będące nawiązaniem do mojego Apelu, z dnia 17 kwietnia 2024. Słowo to – podobnie, jak Apel – zostanie później rozesłane do Wszystkich. Przy okazji, serdecznie dziękuję za życzliwe reakcje na wspomniany Apel i ciekawe refleksje, z nim związane.

Po Mszy Świętej – jak zawsze – zapraszam Wszystkich na spotkanie u mnie przy herbacie i czymś słodkim (i nie chodzi tylko o słodki uśmiech…).

Zapraszam! Nasza Uczelnia bardzo potrzebuje modlitwy! Wszystkich zaś, którzy nie będą mogli przybyć, proszę o duchową łączność z nami!

Ks. dr Jacek Jaśkowski

Duszpasterz Akademicki

w Siedlcach