Logo DA 2023 tło

GIGANTYCZNY SZTURM DO NIEBA

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSTWA  AKADEMICKIEGO  «GAUDEAMUS» 5 Niedziela Wielkanocy – 28 kwietnia 2024.  

  1. NIEDZIELA, 28 kwietnia:

►20:00 – Msza Święta – w intencji nowo wybranego Rektora Uniwersytetu w Siedlcach oraz jego posługi dla dobra CAŁEJ Społeczności Akademickiej i WSZYSTKICH – BEZ WYJĄTKU! – jej Członków,

►spotkanie przy herbacie.

  1. PONIEDZIAŁEK, 29 kwietnia:

►nie ma Mszy Świętej o godz. 19:00.

wyjątkowo nie w piątek – pod opieką naszego Duszpasterstwa – odbędzie się audycja w Katolickim Radiu Podlasie, w ramach formatu: GAUDIUM ET SPES, w cyklu: TA DZISIEJSZA MŁODZIEŻ. Jej tematem będzie: MŁODZIEŻ O KOŚCIELE, ŚWIECIE, EUROPIE I POLSCE…, a Uczestnikami będą: Lektorzy z Parafii Chrystusa Miłosiernego z Białej Podlaskiej i z Parafii Samogoszcz. Będzie to kontynuacja audycji z 5 kwietnia. Pełna lista Uczestników i tematów – na fb Duszpasterstwa Akademickiego w Siedlcach. Zachęcam do słuchania i łączności z nami – telefonicznej lub smsowej. Początek o godz. 21:40 – zakończenie o 23:00. Można nas słuchać także w internecie: https://radiopodlasie.pl/radio-online/, lub odsłuchać audycji później, w «Archiwum dźwięków». Powtórka audycji na falach Radia – następnej nocy, około godziny 1:00.

  1. WTOREK, 30 kwietnia:

►10:00–15:00 – dyżur duszpasterski na Wydziale przy ul. Prusa 14,

►nie ma Mszy Świętej o godz. 19:00.

  1. ŚRODA, 1 maja – SOBOTA, 4 maja:

►nie ma Mszy Świętych w Duszpasterstwie i dyżurów na Uczelni.

  1. PIĄTEK, 3 maja:

►we współpracy naszego Duszpasterstwa z Sanktuarium Matki Bożej Kodeńskiej – odbędzie się audycja w Katolickim Radiu Podlasie, w ramach formatu: TYŚ NASZĄ KRÓLOWĄ. Jej tematem będzie: SANKTUARIUM KODEŃSKIE „OD ZAPLECZA”, a Uczestnikami będą Pracownicy Sanktuarium. Pełna lista Uczestników i tematów znajdzie się w czwartek na fb Duszpasterstwa Akademickiego w Siedlcach.

  1. NIEDZIELA, 5 maja:

►20:00 – Msza Święta,

►nabożeństwo majowe.

  1. Serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy wspierają nasze Duszpasterstwo: modlitwą, zaangażowaniem, materialnie i dobrym słowem. Msza Święta w Ich intencji sprawowana jest w każdym tygodniu. Jednocześnie – prosimy o dalsze wsparcie!

Trwajcie we Mnie – a Ja w was trwać będę!

Gaudium et spes!

Ks. Jacek